Laadpalen in Flevoland

Er staan 1.875 laadlocaties in Flevoland, samen goed voor 4.813 laadplekken, verdeeld over 3 gemeenten. Bij 929 van die locaties spaar je met PowerGoodies automatisch punten terwijl je laadt. Kies een gemeente om te zien welke palen meedoen, welk vermogen ze leveren en hoe druk het er meestal is.

  • 3gemeenten
  • 1.875laadlocaties
  • 4.813laadplekken
  • 929met punten

De meeste laadlocaties staan in Almere (1.364). In de hele provincie spaar je bij 50% van de laadlocaties punten, en 42 locaties hebben een snellader.

Gemeenten in Flevoland

Paars is een gemeente met een eigen laadpalenoverzicht.

Almere · 1.353 laadlocaties · 726 met puntenZeewolde · nog geen overzichtNoordoostpolder · 178 laadlocaties · 76 met puntenUrk · nog geen overzichtDronten · nog geen overzichtLelystad · 328 laadlocaties · 145 met puntenAlmereNoordoostpolderLelystad

Kies een paarse gemeente op de kaart.

Met overzichtNog geen overzicht

Laadpalen per gemeente

  • Almere1.364 laadlocaties · 3.518 plekken704 locaties met punten
  • Lelystad332 laadlocaties · 860 plekken149 locaties met punten
  • Noordoostpolder179 laadlocaties · 435 plekken76 locaties met punten

Download de app

Alle provincies