Laadpalen in Flevoland
Er staan 1.875 laadlocaties in Flevoland, samen goed voor 4.813 laadplekken, verdeeld over 3 gemeenten. Bij 929 van die locaties spaar je met PowerGoodies automatisch punten terwijl je laadt. Kies een gemeente om te zien welke palen meedoen, welk vermogen ze leveren en hoe druk het er meestal is.
- 3gemeenten
- 1.875laadlocaties
- 4.813laadplekken
- 929met punten
De meeste laadlocaties staan in Almere (1.364). In de hele provincie spaar je bij 50% van de laadlocaties punten, en 42 locaties hebben een snellader.
Gemeenten in Flevoland
Paars is een gemeente met een eigen laadpalenoverzicht.
Kies een paarse gemeente op de kaart.
Met overzichtNog geen overzicht
Laadpalen per gemeente
- Almere1.364 laadlocaties · 3.518 plekken704 locaties met punten
- Lelystad332 laadlocaties · 860 plekken149 locaties met punten
- Noordoostpolder179 laadlocaties · 435 plekken76 locaties met punten